Terapia Rodzinna
Terapia rodzinna to spotkania wartości i historii rodzinnych, różnych obrazów rzeczywistości, towarzyszenie w rozwoju, odbudowie rodziny wykorzystując jej zasoby oraz poszukując nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.
View More
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym.              „Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny”                                                 E. Hemingway.
View More
Terapia par i małżeństw
Partnerstwo stanowi jedno z ważniejszych obszarów naszego życia. Pomaga w przeżywaniu trudności, cieszy się radością, towarzyszy w osiąganiu celu, bywa jednak wyzwaniem, poszukiwaniem kompromisu, aby móc być sobą, będąc z drugim     człowiekiem.
View More

O mnie...

Szacunek i zrozumienie to jedne z ważniejszych wartości jakimi kieruję się w swojej pracy z drugim człowiekiem. Podchodzę do każdego w sposób indywidualny, uwzględniając Jego oczekiwania, pragnąc zapewnić mu bezpieczeństwo i stworzyć jak najlepszą formę współpracy. Dbam również o dyskrecję swoich klientów, gdyż rozumiem jak trudno zdobyć się na otwartą rozmowę o problemie. Czytaj więcej...

Adrianna Brzoskowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy.

Matka, żona i córka.

Umów wizytę

tel. 503-124-421

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach

12:00 - 19:00

lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 359

Napisz do mnie"Jak można dobrze żyć z cukrzycą" Featured

Problematyka zachorowalności na cukrzyce wzrasta z roku na rok, towarzyszy osobom w różnym wieku, nawet tym najmłodszym. Aktualnie szacuje się, że chorują na w/w chorobę około 371 mln osób. Choroba metaboliczna związana z podwyższonym poziomem cukru we krwi wymaga od osoby zmiany dotychczasowego stylu życia, podjęcia aktywności fizycznej oraz samokontroli.

Rezygnacja z wielu naszych upodobań, przyjemności bywa trudna, niekiedy doprowadza do frustracji, szczególnie u małych dzieci, którym trudno jest zrozumieć nagłą potrzebę zmian. Jednak tylko takie działania mogą zapobiec powikłaniom (ostrym: odwodnieniu, szybkiemu, głębokiemu oddechowi, bólom brzucha, niepokoju, pobudzeniu a nawet wstrząsowi i śpiączce; przewlekłym uszkadzającym narząd wzroku, nerki, włókna nerwowe uszkadzając narząd czucia doprowadzając do drętwienia oraz bólu; uszkadzając pracę serca, przewodu pokarmowego oraz ciśnienia tętniczego.

Pragnę Państwa zaprosić na bezpłatną konferencję „Jak można dobrze żyć z cukrzycą” organizowaną m.in. przez Stowarzyszenie Psyche Soma Polis, Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej dnia 13 września 2014r. w Poznaniu (ul. Kutrzeby 10). Podczas spotkania będzie można skorzystać z porad dietetycznych i konsultacji psychologicznych.

Last modified on wtorek, 19 sierpień 2014 18:34
Rate this item
(0 votes)