Terapia Rodzinna
Terapia rodzinna to spotkania wartości i historii rodzinnych, różnych obrazów rzeczywistości, towarzyszenie w rozwoju, odbudowie rodziny wykorzystując jej zasoby oraz poszukując nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.
View More
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym.              „Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny”                                                 E. Hemingway.
View More
Terapia par i małżeństw
Partnerstwo stanowi jedno z ważniejszych obszarów naszego życia. Pomaga w przeżywaniu trudności, cieszy się radością, towarzyszy w osiąganiu celu, bywa jednak wyzwaniem, poszukiwaniem kompromisu, aby móc być sobą, będąc z drugim     człowiekiem.
View More

O mnie...

Szacunek i zrozumienie to jedne z ważniejszych wartości jakimi kieruję się w swojej pracy z drugim człowiekiem. Podchodzę do każdego w sposób indywidualny, uwzględniając Jego oczekiwania, pragnąc zapewnić mu bezpieczeństwo i stworzyć jak najlepszą formę współpracy. Dbam również o dyskrecję swoich klientów, gdyż rozumiem jak trudno zdobyć się na otwartą rozmowę o problemie. Czytaj więcej...

Adrianna Brzoskowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy.

Matka, żona i córka.

Umów wizytę

tel. 503-124-421

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach

12:00 - 19:00

lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 359

Napisz do mniePsychoterapia... Featured

fot. moodboard / Mike Watson Images Limitedl by flickr.com / lic. by CC 2.0 fot. moodboard / Mike Watson Images Limitedl by flickr.com / lic. by CC 2.0

Psychoterapia jest spotkaniem ze sobą przy obecności drugiej osoby (terapeuty), pogłębianiem wiedzy o sobie, odnajdywaniem sił i wartości celem osiągnięcia szczęścia, uzyskania równowagi między tym co dla nas trudne a tym do czego dążymy. Na pewno jest ciekawą możliwością samorozwoju. Terapeuta towarzyszy swojemu klientowi w tej drodze poszukiwań, stara się poprzez rozmowę poszerzać dotychczasowe postrzeganie problemu, pokazywać inne możliwości. Terapia wymaga zaangażowania, cierpliwości, pokory z obu stron, gdyż efekty zauważalne mogą być dopiero po pewnym czasie.

Virginia Satir pięknie tłumaczy czym jest terapia systemowa w słowach „Problemy będziemy mieli zawsze. Nie problem jest problemem, lecz to, jak ludzie sobie z nim radzą. To właśnie niszczy ludzi, a nie problem. Kiedy więc uczymy się inaczej sobie radzić, inaczej traktujemy problem- i ich oblicze się zmienia”.

Zachęcam do wywiadu z p. Ewą Stankowską (specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeutą systemowym, superwizorem WTTS), która opowiada o zagadnieniach terapii systemowej http://www.psychotekst.pl/artykuly.php?nr=310

Last modified on środa, 20 sierpień 2014 11:49
Rate this item
(0 votes)