Terapia Rodzinna
Terapia rodzinna to spotkania wartości i historii rodzinnych, różnych obrazów rzeczywistości, towarzyszenie w rozwoju, odbudowie rodziny wykorzystując jej zasoby oraz poszukując nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.
View More
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym.              „Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny”                                                 E. Hemingway.
View More
Terapia par i małżeństw
Partnerstwo stanowi jedno z ważniejszych obszarów naszego życia. Pomaga w przeżywaniu trudności, cieszy się radością, towarzyszy w osiąganiu celu, bywa jednak wyzwaniem, poszukiwaniem kompromisu, aby móc być sobą, będąc z drugim     człowiekiem.
View More

O mnie...

Szacunek i zrozumienie to jedne z ważniejszych wartości jakimi kieruję się w swojej pracy z drugim człowiekiem. Podchodzę do każdego w sposób indywidualny, uwzględniając Jego oczekiwania, pragnąc zapewnić mu bezpieczeństwo i stworzyć jak najlepszą formę współpracy. Dbam również o dyskrecję swoich klientów, gdyż rozumiem jak trudno zdobyć się na otwartą rozmowę o problemie. Czytaj więcej...

Adrianna Brzoskowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy.

Matka, żona i córka.

Umów wizytę

tel. 503-124-421

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach

12:00 - 19:00

lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie

Błąd
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 359

Napisz do mnieKonferencja "Przestępstwa seksualne" Featured

Serdecznie zapraszam do udziału w interdyscyplinarnej konferencji naukowej „Przestępstwa seksualne”, której organizatorem jest Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej oraz Instytut Badawczy Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji. Spotkanie ma miejsce 8-9 września 2014r. w siedzibie SWPS, ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu. 

Konferencja porusza bardzo trudne tematy: seksualne wykorzystywanie dzieci, gwałt, kazirodztwo oraz zabójstwa na tle seksualnym. Zaproszeni goście- profesorowie, doktorzy  z różnych obszarów naukowych, takich jak psychiatria, psychologia, seksuologia, kryminalistyka, prawo karne i wiele innych będę próbowali wyjaśnić powyższe trudne zjawiska, możliwy zakres działań względem sprawcy jak i ofiary.

Poruszane tematy podczas konferencji to:

 1. „ Środki zabezpieczające stosowane wobec przestępców seksualnych” – dr prof. Teresa Gardocka, prof. SWPS.
 2. „Przestępstwa seksualne- aspekty psychiatryczne i psychologiczne”-
 3. „O niektórych wątpliwościach dotyczących odpowiedzialności za przestępstwa seksualne”-
 4. „Narkotyki gwałtu”-
 5. „Testosteron, serotonina i zachowania seksualne- możliwości leczenia farmakologicznego sprawców przestępstw seksualnych”- dr hab. Filip Rybakowski, prof. SWPS
 6. „Problemy wiarygodności zeznań domniemanych ofiar seksualnego nadużycia- perspektywa psychologiczna”- dr hab. Szymon Draheim, prof. SWPS
 7. „Pomyłki sądowe i ich przyczyny na przykładzie przestępstw seksualnych”-
 8. „Problematyka przestępstw seksualnych w relacjach prasowych”- dr Aleksandra Bagieńska- Masiota
 9. „Czynności wykrywacze i dowodowe w sprawach przestępstw seksualnych- teoria i praktyka”- dr Piotr Herbowski
 10. „Pomoc osobom doznającym przemocy i ich rodzinom”- dr Krzysztofa Krowiranda
 11. „Problem dzieci molestowanych seksualnie w praktyce ginekologicznej i seksuologicznej”- dr n. med. Grażyna Jarząbek- Bielecka

…. I wiele innych.

Osoby zainteresowane zapraszam na stronę http://www.swps.pl/poznan/poznan-sekcja-nauka-i-rozwoj/poznan-nauka-i-rozwoj-konferencje-sympozja-seminaria gdzie można uzyskać szczegółowe informacje. 

Last modified on wtorek, 19 sierpień 2014 18:49