Terapia Rodzinna
Terapia rodzinna to spotkania wartości i historii rodzinnych, różnych obrazów rzeczywistości, towarzyszenie w rozwoju, odbudowie rodziny wykorzystując jej zasoby oraz poszukując nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.
View More
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym.              „Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny”                                                 E. Hemingway.
View More
Terapia par i małżeństw
Partnerstwo stanowi jedno z ważniejszych obszarów naszego życia. Pomaga w przeżywaniu trudności, cieszy się radością, towarzyszy w osiąganiu celu, bywa jednak wyzwaniem, poszukiwaniem kompromisu, aby móc być sobą, będąc z drugim     człowiekiem.
View More

O mnie...

Szacunek i zrozumienie to jedne z ważniejszych wartości jakimi kieruję się w swojej pracy z drugim człowiekiem. Podchodzę do każdego w sposób indywidualny, uwzględniając Jego oczekiwania, pragnąc zapewnić mu bezpieczeństwo i stworzyć jak najlepszą formę współpracy. Dbam również o dyskrecję swoich klientów, gdyż rozumiem jak trudno zdobyć się na otwartą rozmowę o problemie. Czytaj więcej...

Adrianna Brzoskowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy.

Matka, żona i córka.

Umów wizytę

tel. 503-124-421

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach

12:00 - 19:00

lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie

Napisz do mnieTerapia Rodzinna

fot. Frédéric de Villamil by flickr.com / lic. by CC 2.0 fot. Frédéric de Villamil by flickr.com / lic. by CC 2.0

Terapia rodzinna to spotkania wartości i historii rodzinnych, różnych obrazów rzeczywistości, towarzyszenie w rozwoju, odbudowie rodziny wykorzystując jej zasoby oraz poszukując nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.

Koncentruje się na relacjach między członkami rodziny, tworzonymi granicami, przekazywanymi wartościami i zasobami. Praca z całą rodziną pozwala mieć wpływ wszystkich uczestników na poprawienie  trudnej sytuacji, uwzględniając potrzeby oraz oczekiwania każdego z nich.  Przydatna jest m.in. w sytuacjach, w których:

-  rodzic dostrzega trudności wychowawcze, niepokojące zachowania swojego dziecka/ -ci,

- rodzina doświadczyła straty bliskiej osoby,

- w rodzinie narastają konflikty i zwiększają się trudności komunikacji,

- stres bądź inne trudne przeżycia wpływają na funkcjonowanie rodziny (strata bliskiej osoby, utrata pracy, uzależnienie, rozwód…itp.),

- kiedy członek rodziny zachorował… itp.