Terapia Rodzinna
Terapia rodzinna to spotkania wartości i historii rodzinnych, różnych obrazów rzeczywistości, towarzyszenie w rozwoju, odbudowie rodziny wykorzystując jej zasoby oraz poszukując nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.
View More
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym
Terapia indywidualna dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu systemowym.              „Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny”                                                 E. Hemingway.
View More
Terapia par i małżeństw
Partnerstwo stanowi jedno z ważniejszych obszarów naszego życia. Pomaga w przeżywaniu trudności, cieszy się radością, towarzyszy w osiąganiu celu, bywa jednak wyzwaniem, poszukiwaniem kompromisu, aby móc być sobą, będąc z drugim     człowiekiem.
View More

O mnie...

Szacunek i zrozumienie to jedne z ważniejszych wartości jakimi kieruję się w swojej pracy z drugim człowiekiem. Podchodzę do każdego w sposób indywidualny, uwzględniając Jego oczekiwania, pragnąc zapewnić mu bezpieczeństwo i stworzyć jak najlepszą formę współpracy. Dbam również o dyskrecję swoich klientów, gdyż rozumiem jak trudno zdobyć się na otwartą rozmowę o problemie. Czytaj więcej...

Adrianna Brzoskowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy.

Matka, żona i córka.

Umów wizytę

tel. 503-124-421

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach

12:00 - 19:00

lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie

Napisz do mnie

Pomagam również dzieciom i młodzieży...

...w trudnościach bądź zaburzeniach towarzyszących im w poszczególnych fazach rozwoju (od okresu dzieciństwa do okresu adolescencji), tzn.

- trudnościach szkolnych,

- rozwoju emocjonalnym i społecznym,

- objawach psychosomatycznych (nawracających np. bólach brzucha, głowy  itp. niezdiagnozowanych przez lekarza rodzinnego, specjalistę),

- zaburzeniach zachowania (narastające ucieczki z domu, absencja szkolna, napady złości, agresja wobec innych, kradzieże… itp.),

- zaburzeniach nastroju (obniżony nastrój, drażliwy nastrój, depresja itp.),

- zaburzeniach psychotycznych,

- zaburzeniach emocjonalnych (lęki, tiki, zaburzenia obsesyjno- kompulsywne itp.),

- zaburzeniach odżywiania (anoreksja, bulimia),

- uzależnienia.

Szczególnie przydatna w pracy z młodymi ludzi jest współpraca z Jego rodzicami/ opiekunami bądź całą rodziną celem osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Dlatego też niekiedy wskazana jest terapia rodzinna (uczestniczą w niej członkowie rodziny).

ZAKRES OFERTY:

1 Dla dzieci i młodzieży - kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

2 Dla osób dorosłych - kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

3 Dla par/małżeństw - kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

4Terapia rodzinna kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

...