Print this page

RODO – Klauzula informacyjna Featured

 

Kościerzyna, 25 maja 2018r.

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

 

Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rade (UE) 2016/ 679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych- RODO), informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Adrianna Brzoskowska w Kościerzynie.

2. Inspektorem Ochrony danych jest Adrianna Brzoskowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 4 pkt 2 Rozporządzenia, w celu realizacji ustawowych zadań Centrum Pomocy Psychologicznego i Terapii i nie będą udostępniane przedmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

4. Odbiorcami danych osobowych jest Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii.

5. Dane osobowe przetwarzane będą w okresie niezbędnym do realizacji Państwa obsługi oraz w zgodzie z wymogami prawa.

6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowaniu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

7. Posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek w przypadku ich niepodania nie będziemy w stanie świadczyć Państwu usług.

10. Nie podlegają Państwo zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 

 

Last modified on czwartek, 18 październik 2018 20:12
Rate this item
(0 votes)
admin

Latest from admin